Sahibinden Kiralık Ofis

Sahibinden Kiralık Ofis

Sahibinden Kiralık Ofis Gelişen iş dünyası ihtiyaçlarına yönelik ofis gereksinimleri de her geçen gün değişerek devam ediyor. Özellikle yeni kurulacak işletmeler için ofis konusu büyük bir sorun. Büyüklük kullanım ve en büyük problem olan kira giderleri. Tüm bunların üstesinden tek seferde gelebilmek için Sanal ofis kavramı oluştu. Sanal ofis kavramı birden fazla kişinin aynı ortamı paylaşarak kullanması ve paylaşımlı ofis kullanımı anlamına geliyor. Örneğin sürekli dışarda çalışıyorsunuz ancak yasal bir adrese ihtiyacınız var, bu durumda kullanmayacağınız ofis için büyük kira ve aidatlar ödemek durumunda kalıyorsunuz. Sanal ofis sayesinde bu giderlerin en aza indirilmesi hedeflenerek sadece kullandığınız kadar ödüyorsunuz diyebiliriz. Örneğin sanal ofiste sadece adres ihtiyacınız var ise, Sadece resmi adres temini için ücret ödeyerek geri kalan tüm masrafları aklınızdan silmiş oluyorsunuz.

Bu konuda Hizmet veren ve şuan aylık 99 TL gibi iddalı bir fiyatla kampanya yapan Mart Teknoloji internet sitesine burayı yada aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

sahibinden kiralık ofis

 

Vr Google Cardboard 3d Sanal Gerceklik Gozlugu Fiyati

Vr Google Cardboard 3d Sanal Gerceklik Gozlugu Fiyati

Vr Google Cardboard 3d Sanal Gerceklik Gozlugu Fiyati

Sanal gerçeklik gözlüklerinin talebinin artması ile gözlük satışları hakkında arayışlarda devam etmekte. Gözlük nereden alınır ? Fiyatı nedir ?

Vr Google Cardboard 3d Sanal Gerceklik Gozlugu Fiyati gözlük modeline göre ve üreticiye göre değişiklik göstermektedir. Hangi gözlüğü kullanmak istediğinize karar vermeden önce biz deriz ki öncelikle en düşük maliyetli google cardboard ile sanal gerçeklik deneyimini yaşayın. Sonrasında daha pahalı modellere geçmek mantıklı ve ekonomik olacaktır.

Türkiye ‘ nin en büyük sanal gerçeklik gözlüğü üreticisi üretici fiyatlarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Vr Google Cardboard Vr 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatı

 

Google Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Google Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Google Sanal Gerçeklik Gözlüğü nedir ?

Nerede Kullanılır ?

Nereden alınır ?

Sanal gerçeklik teknolojisinin yaygınlaşması ve sanal gerçeklik gözlüklerinin tüketilmeye başlaması üzerine bu sorular kafamızda dolaşmaya başladı. Sanal gerçeklik gözlüğü alırken özellikle lens kalitesine dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü gözlerimiz en hassas organımız ve sağlığı da doğal olarak çok önemli. Tüm bu sorularınızın cevaplarını aşağıdaki linkten yada burayı tıklayarak bulabilir kendinize özel tasarımlarla karton sanal gerçeklik gözlüğü üretimi talep edebilirsiniz.

Google Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Toptan 3d Baskılı Promosyon Karton VR Sanal Gerceklik Gözlüğü Üretimi

Toptan 3d Baskılı Promosyon Karton VR Sanal Gerceklik Gözlüğü Üretimi

Toptan 3d Baskılı Promosyon Karton VR Sanal Gerceklik Gözlüğü Üretimi yaptırmak istiyorsanız şimdi doğru yerdesiniz. Türkiye ‘ nin en büyük Google Cardboard karton sanal gerçeklik gözlüğü üreticisi olan Mart Teknoloji 16 yıllık üretim tecrübesi ile bizlere firma logo baskılı cardboard üretim hizmetini tamamen yerli olarak yapıyor.

Üreticinin sayfasına ulaşmak ve Toptan üretim fiyatlarını almak için aşağıdaki linki yada burayı tıklaya bilirsiniz. 

toptan 3d baskili promosyon karton vr sanal gerceklik gozlugu uretimi

 

Drone Çekim

Drone çekim

Drone Çekim ve havadan görüntüleme sistemleri artık tüm yapıp ve tanıtımlarda kullanılmaya başladı ve olmazsa olmazlar arasına girdi. Daha geniş açı ve kuşa bakışı görüntüler bizleri büyülemekte ve havadan alınan görüntüler sayesinde farklı bir açıdan bizlere izleme keyfi sunmaya başladı.

bu keyifli görüntüler nasıl çekiliyor ? bende kendi organizasyonum için nereden nasıl drone temin edebilirim derseniz işte cevabı.

aşağıdaki linki tıklayarak dorne kiralama fiyatlarına ve havadan çekim nasıl yapılır konusuna ulaşabilirsiniz.

DRONE ÇEKİM