Cardboard Sanal Gözlük

Cardboard Sanal Gözlük

Cardboard Sanal Gözlük, Cardboard Sanal Gözlük hakkında, Cardboard Sanal Gözlük fiyatları,

Cardboard Sanal Gözlük
Cardboard Sanal Gözlük

Cardboard Sanal Gözlük , yani google cardboard. Karton vr gözlük projesinin ve sanal gerçeklik teknolojisinin kullanıcı kitlesinin artması ile tüm düyada 360 çekim ve vr içerikler izlenme rekorları kırıyor. Sanal gerçeklik teknolojisi reklamdan eğitime, sağlıktan turizme hemen hemen her alanda kullanılıyor. Tarihi ve turizm mekanlarının sanal tur uygulamalarından, havadan 360 çekimlere kadar, bir çok farklı içerik kullanılarak tanıtımlar hazırlanıyor. Bu içerikleri daha etkili izlemek için tabiki sanal gerçeklik gözlüğü gerekli. Sanal gerçeklik gözlükleri kullanım şekline göre çeşitlere ayrılıyor. Bunlardan ilki daha çok profesyonel kullanım amacı ile üretilen, oculus ve htc gibi bilgisayar destekli çalışan gözlükler. Bu gözlükler maliyet olarak çok yüksek olduğu için yaygın kullanımları pek mümkün olmuyor. Diğer bir tür ise samsung gear, samsung firmasının kendi telefonlarına özel ürettiği gözlükler. Bu gözlüklerde ise problem yine maliyet ve her marka için uygun olmaması. Üçüncü ve son olarak ise en çok kullanılan ve en yaygın olan google cardboard modeli var.

Dünyada En Çok Kullanılan VR Gözlük

Cardboard Sanal Gözlük
Cardboard Sanal Gözlük

Google carboard ın çok tercih edilmesinde birden fazla sebep var. Bunlardan ilki tabiki fiyatı, neredeyse klasik basılı bir katalog fiyatına üretilebilen vr sanal gerçeklik gözlüğü modeline, fiyatından dolayı herkes kolaylıkla ulaşabiliyor. ikinci olarak üzerindeki kare kod sayesinde içerisine konulan cep telefonuna göre kalibre olabilme özelliği, bu şekilde marka model seçmeksizin, hareket sensörü bulunan tüm cep telefonlarını cardboard vr gözlüklerde kullanabiliyor olmanız. Üçüncü ise kartondan üretildiği için her türlü ofset baskıya uygun olması. Bu sayede istediğiniz tasarımı ve giydirmeyi kolaylıkla düşük maliyetlerde elde edebiliyorsunuz. Son yıllarda teknolojik promosyon ürünleri arasında en aranan ürün olmasının sebepleri de tabiki bunlar. Kalın ve sert kartonlardan üretim yapılan karton vr gözlüğü baskı sonrası yapılan özel uygulamalar sonrasında ıslanmaya ve yıpranmaya karşı çok dayanıklı hale geliyor. Bu sayede uzun süre yıpranmadan kullanılabiliyor.

Sizde firmanız için logo baskılı cardboard fiyatları ve projelerine özel fiyat teklifleri almak için burayı tılayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

Diğer ürün ve hizmetlerimiz için burayı tıklayarak gezintiye devam edebilirsiniz.