Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Temel olarak insan gözünün çok yakından izlediği bir görüntüyü algılayabileceği merceklere sahip bir izleme aracıdır.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik gözlükleri günümüzde çok ileri teknolojilere sahip olmakla birlikte, kendi özellikleri gereği, kısıtlı bir yapıya sahiptir. Sanal gerçeklik gözlüğü seçerken özellikle şunu unutmamalıyız ki, gözlük sadece bir araçtır, asıl önemli olan nokta izlediğimiz görüntüdür. görüntü ne kadar başarılı ve kaliteli ise gözlükte o kadar yüksek performans verecektir. Sanal gerçekliği ilk defa deneyimleyecekler için ben her zaman Google Cardboard tavsiye ediyorum.  Çünkü genelde yapılan hata, bir hevesle alınan gözlükler, hevesimiz geçtikten sonra bir kenara atılıyor. Bunun yerine zaten çok ucuz olan bir karton gözlük ile başlayıp eğer yeterli gelmediğini düşünüyorsanız, daha pahalı ve üst modelleri alın.

Sadece kendi kullanımınız için değil firmanızın veya etkinliğinizin tanıtımı içinde Google Cardboard karton gözlükleri kullanabilirsiniz. Size özel Firmanızın logosu baskılı Google Cardboard sanal gerçeklik gözlük projeleriniz ve üretici fiyatları için burayı tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. 

Bu sayede Reklam bütçenizi en etkili şekilde kullanmış olursunuz. Ayrıca bütçeniz doğrultusunda oluşturacağınız sanal tur ve 360 vr çekimlerinizi izleterek marka bilincini artırmış ve zihinlere kesinlikle kazımış olursunuz.