Drone Kiralama Fiyatları

Drone Kiralama Fiyatları, Etkinlik, Düğün, Reklam ve tüm çekim işleriniz için, arazi taraması ve gözlemlenmesi dahil tüm ihtiyaçlarınız da Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekteyiz. Profesyonel lisanslı pilotlarımız ile gerçekleştirdiğimiz uçuşlarımızda 4K ve 360 fotoğraf, video kayıt imkanına sahipsiniz. Projenize ve özel ihtiyaçlarınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Drone Kamera Kiralama
Drone Kiralama Fiyatları

Uçuşlarımızın tamamı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne kayıtlı ve Uçuş lisansına sahip pilotlarımız tarafından yapılmaktadır. Yasal uçuş sınırları Pilota göre Yatay : 500 Metre uzaklık ve Dikey 120 metre yüksekliktir. Bu kurallar sivil havacılık genel müdürlüğünce belirlenmiş olup alınan uçuş izinlerinde aksi bir durum olmadığı sürece geçerlidir.

Buda 1 kilometrelik bir çaptaki daireyi temsil eder ki genel olarak tüm çekimlerde yeterli bir alandır.

 

 

Tüm fiyatlar ve daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayınız.

 

 

Drone Çekim

Drone çekim

Drone Çekim ve havadan görüntüleme sistemleri artık tüm yapıp ve tanıtımlarda kullanılmaya başladı ve olmazsa olmazlar arasına girdi. Daha geniş açı ve kuşa bakışı görüntüler bizleri büyülemekte ve havadan alınan görüntüler sayesinde farklı bir açıdan bizlere izleme keyfi sunmaya başladı.

bu keyifli görüntüler nasıl çekiliyor ? bende kendi organizasyonum için nereden nasıl drone temin edebilirim derseniz işte cevabı.

aşağıdaki linki tıklayarak dorne kiralama fiyatlarına ve havadan çekim nasıl yapılır konusuna ulaşabilirsiniz.

DRONE ÇEKİM