vr sanal gozluk sanal gerceklik gozlugu imalat ve toptan satis

vr,sanal,gozluk,sanal,gerceklik,gozlugu,imalat,ve,toptan,satis
vr,sanal,gozluk,sanal,gerceklik,gozlugu,imalat,ve,toptan,satis

Bilindiği üzere teknolojinin gelişmesi ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi ile, teknolojik promosyon ürünlerine de olan rağbet giderek artmaktadır. Son yıllarda bir çığ gibi büyüyen sanal gerçeklik teknolojisi de bu konudaki en üst seviye teknolojik promosyon ürünleri olmuş ve oluşan talep giderek artmaya devam etmektedir.

Günümüz reklam sektöründe dijital reklamın yeni yüzü olan logo baskılı google cardboard üretimi ile 360 derece hazırlanmış dijital kataloglarınızı, sanaltur, havadan 360 çekim, 360 video gibi özel hazırlanmış içerikler eşliğinde sunmanız, müşterileriniz ve rakipleriniz arasında en önde olmanızı sağlayarak kalite olgunuzu arttıran en önemli unsur oluyor.

Mart Kağıt & Teknoloji Ürünleri İmalat ve Pazarlama olarak 2009 yılında Ankara da kurulmuş olup 2016 yılından itibaren de Sanal Gerçeklik Gözlüğü fiyatları sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Bu alan içerisinde vr sanal gerçeklik gözlüğü imalat ve toptan satışı nı Uzman kadromuz, 16 yıllık üretim tecrübemiz ve sürekli büyüyen üretim kapasitemiz ile, iç piyasa ve 8 ülkeye ihracat yapabilen Türkiye’ nin en büyük Karton sanal gerçeklik gözlüğü üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Mart Teknoloji olarak amacımız bu yeni teknolojinin ülkemizde daha yaygın halde kullanılabilmesini sağlayarak, karton sanal gerçeklik gözlüğü üretimi bu konudaki geliştirici fikirlerin önünü açmaktır. Bu sayede ülkemizin üretim kapasitesi yükselecek, bu teknoloji dalında elde ettiğimiz başarılar Dünya çapında yayılacaktır. Bu amaç doğrultusunda yeni girişimci ve üreticilerin tamamına, tüm bilgilerimizi, tecrübelerimizi paylaşarak vr gözlük üretimi konusunda teknik destek ve yine kendi bünyemizde ürettiğimiz 34mm lens gibi ürünlerin temini sağlamaktayız. vr,sanal,gozluk,sanal,gerceklik,gozlugu,imalat,ve,toptan,satis

Ürün Özellikleri aşağıdaki gibidir : 

Google Cardboard v2.0

  • 34 mm biconvex lens
  • 4+4 renk ofset baskı
  • Kapasitif bant tetiklemeli ( iphone dahil tüm cihazlara uyumlu )
  • Baskı sonrası koruyucu film kaplama
  • Aç kullan ( hazır kurulu yapı )
  • 110 derece F.O.V. açısı

Tamamen size özel üretmiş olduğumuz karton sanal gerçeklik gözlüğü nü isterseniz sizin var olan ambalaj şeklinize uygun olarak ta üretebilmekteyiz.

Daha fazlası ve fiyat teklifi almak için lütfen resmi web sitemizi www.mart.tc ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir